Maszyny automatyczne

Maszyny- wsparcie produkcji

Przy dużej powtarzalności i chęci wyeliminowania powstających błędów, maszyny automatyczne sprawdzają się idealnie. Wszystkie nasze maszyny są wykonane tak, by operator w jak najmniejszym stopniu był narażony na zmęczenie, obciążenie fizyczne i psychiczne.
etrykieciara

Maszyny etykietujące

Maszyny automatyczne

Maszyny etykietujące, są tworzone i dostosowywane do wymagań klienta. Mogą być to autonomiczne urządzenia, ale również mogą stanowić element linii produkcyjnej. Etykietowanie opakowań przy ich udziale jest szybkie, trwałe i efektywne.

Pakowanie

Maszyny pakujące

Maszyny automatyczne

Maszyny pakujące łączą proces formowania kartonowych pudeł z umieszczaniem gotowego produktu. Pakowanie odbywa się w sposób bezpieczny. Zastosowane systemy ochronne dbają, by towar nie został uszkodzony podczas transportu, a także, aby produkty w kartonach nie uszkodziły się wzajemnie. Maszyny pakujące można zostać jako autonomiczne rozwiązania, bądź też mogą być elementem linii produkcyjnej.

Automatyczny pomiar desek

Maszyny pomiarowe

Maszyny automatyczne

Dzięki zastosowaniu maszyn pomiarowych, mamy pewność, że każdy element jest wykonany zgodnie z założoną tolerancją wymiarową. Pomiary są powtarzalne i wykonywane z dużą dokładnością. Urządzenie może być elementem linii produkcyjnej, które w sposób ciągły kontroluje dokładność wykonywania produkowanych detali i eliminuje odbiegające od normy. Opcjonalnie maszyna pomiarowa może być wyposażona w system znakowania z opisem błędu.

Testery szczelności

Maszyny automatyczne

Testery szczelności są wykorzystywane do weryfikacji i określania ilościowej nieszczelności. Wszędzie gdzie jest konieczne wykonanie diagnozy, tester szczelności zapewnia szybkie i dokładne rozwiązanie problemu pomiarowego.

Maszyny montażowe

Maszyny automatyczne

Maszyny montażowe są wielozadaniowe. Między innymi pełnią zadanie składania elementów wieloczęściowych poprzez skręcanie, wciskanie, zgrzewanie, klejenie. Gwarantują wysoką wydajność pracy oraz powtarzalność procesu. Opcjonalnie maszyna montażowa może zostać wyposażona w system kontroli wizyjnej dzięki któremu możliwe jest precyzyjne sprawdzenie zmontowanego produktu.

Maszyny dozujące

Maszyny automatyczne

Maszyny dozując służą do dawkowania produktów płynnych (klej na zimno, lub gorąco itp), sypkich i stałych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich dozowników, materiał dozowany (podawany) jest umieszczany precyzyjnie i równomiernie.