OFERTY PRACY

AUTOPROCES

Konstruktor

Automatyk

Mechatronik

Spawacz

Elektryk

Mechanik/ monter

 

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z Autoproces zapraszamy do wysłania CV na:
info@autoproces.pl

 

AUTOPROCES S.C. Kim jesteśmy?

Działamy od lat w rozwijającej się branży automatyki przemysłowej. Świadczymy również usługi dla przemysłu w zakresie modernizacji linii oraz budowy maszyn produkcyjnych.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę personalną, która zapewnia profesjonalną obsługę klienta, a w procesie produkcji wykorzystujemy technologie zapewniającą trwałość oraz efektywność naszych produktów.

DOŁĄCZ DO NAS!

Jeśli jesteś zainteresowany Naszą ofertą, będzie Nam bardzo miło się z Tobą spotkać i porozmawiać o pracy w AUTOPROCES.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Autoproces Bogdan Mazu, Marcin Szoatk S.C. z siedzią w Górze Motycznej U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest AUTOPROCES Bogdan Mazur, Marcin Szostak S.C. z siedzibą w Górze Motycznej 94a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

info@autoproces.pl

info@autoproces.pl

(+48) 14 692 68 40

(+48) 14 692 68 40