Autoproces

sklep info@autoproces.pl

sklep +48 14 692 68 40

tło

System transportu i załadunku

Złożony, zaklejony i zaetykietowany karton podjeżdża pojedynczo do kolejnych stanowisk kompletacji na linii 1 lub linii 2. Na każdej linii znajduje się 6 stanowisk kompletacji z panelem operatorskim, wagą
i przypisanymi do niej regałami. Pracownik pobiera indeksy i potwierdza pobranie przyciskiem na module Pblight zamontowanym na regale.
Operator ma możliwość zaznaczenia na panelu, jeśli zabraknie danego indeksu lub indeks nie spełnia wytycznych jakościowych. Po zjechaniu z danego stanowiska kompletacji wykonywane jest zdjęcie zawartości kartonu, które następnie jest archiwizowane.
Po opuszczeniu ostatniego miejsca kompletacji karton transportowany jest na stanowisko nazwane przez producenta „drobnica”, gdzie operator umieszcza w pudełku indeksy sklasyfikowane jako „drobnica”. Na panelu operatorskim zostaną wyświetlone wszystkie pozycje z tabeli BOM, które nie są indeksem występującym w regałach. Następnie karton przejeżdża na zaklejarkę górną lub jeśli wystąpił błąd podczas kompletacji na stanowisko uzupełniania braków/kontroli jakości, skąd po uzupełnieniu może powrócić na linię. Po złożeniu i zaklejeniu górnych klap karton zostaje bandowany (jeden raz, dwie taśmy równolegle). Po zmianie czoła produkt zostaje wysłany na maszynę, która automatycznie foliuje pudełko w folię termokurczliwą. Na koniec pudełka zostają zważone dla zapisania końcowej wagi kartonu i przesłane do gniazda paletyzacji.

1/ 0
Powrót Powrót

Katalog pełen inspiracji-
znajdź IDEALNE ROZWIĄZANIA wśród naszych produktów i usług!


Nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów, które pomogą w optymalizacji i zwiększeniu wydajności Twojej działalności.