Poszukujemy osoby na stanowisko:

- Przedstawiciel handlowy , praca zdalna cała polska.

- Serwisant maszyn CNC

- Elektromonter do montażu maszyn i automatyki.

- Kierownik serwisu maszyn i elektroniki.

Autoproces - producent maszyn przemysłowych poszukuje kandydata na stanowisko konstruktora w dziale projektowym.

Firma planuje wzmożony wielotorowy rozwój działu projektowego co wiąże się z koniecznością wzrostu zatrudnienia.

Wymagania:

– dobra znajomość oprogramowania SOLIDWORKS w tematyce modelowania bryłowego, konstrukcji spawanych, arkusz blach, złożeń i rysunków

Mile widziane:

– Odbyte szkolenia i zdobyte certyfikaty SOLIDWORKS

Podstawowe obowiązki:

Praca przy projektowaniu i wdrażaniu do produkcji maszyn przemysłowych.

– Modyfikacja istniejących jak i tworzenie nowych konstrukcji mechanicznych.

– Projektowanie podzespołów maszyn produkcyjnych.

– Projektowanie dedykowanych narzędzi

Specjalista ds. BHP – audytor bezpieczeństwa maszyn

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

  • Przeprowadzanie pełnego procesu oceny ryzyka dla maszyn:
  • Rozpoznanie działania maszyny i procesu produkcyjnego,
  • Identyfikacja zagrożeń,
  • Szacowanie ryzyka,
  • Ocena zgodności maszyny z wymaganiami prawnymi i normatywnymi,
  • Dokumentowanie wyników procesu oceny ryzyka,
  • Opiniowanie rozwiązań bezpieczeństwa proponowanych przez klientów.
Wymagania:
  • Wykształcenie „wyższe kierunkowe" lub „wyższe techniczne i studia podyplomowe w zakresie BHP",
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych na terenie kraju i za granicą,
  • Dobra organizacja pracy własnej i duża samodzielność,
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i świadomość odpowiedzialności za ich prawidłowe wykonanie,Dodatkowym atutem będzie znajomość budowy maszyn i zagadnień bezpieczeństwa maszyn.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Możliwość poznania zasad działania wielu rożnych maszyn i technologii produkcji,
  • Kontakt z najnowszymi światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle,
  • Szkolenia wewnętrzne i możliwość uzyskania certyfikatów,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • minimalnie wynagrodzenie 3000 zł netto.

list motywacyjny i CV prosimy wysyłać na info@autoproces.pl

telKONTAKT

 Autoproces                        ul. Konarskiego 13                        Dębica 39-200        info@autoproces.pl                                 T: +48 14 692 68 40                    F: +48 14 692 47 31                                                                                   lokalizacja